Język: PL
Waluta: PLN
Dostawa do: Polska
Logowanie/Rejestracja
O nas

Na petside.pl znajdziesz wyjątkowe rękodzieło polskich projektantów i twórców.  Wszystkie przedmioty są zrobione z myślą o zwierzętach i o ich miłośnikach: to rękodzieło dla zwierząt i z ich motywami. 

Oferujemy modne gadżety i niezbędniki dla pupili: legowiska, chusty, obroże, zabawki, miski. Również osoby kochające zwierzęta mogą się u nas modnie ubrać zgodnie ze swoimi zamiłowaniami w życiu prywatnym: w koszulkę z kotem, t-shirt z ulubioną rasą psa, bluzę z wilkiem. Znajdują się u nas torebki z motywem królików, reniferów, kotów i psów, a także bogaty wybór biżuterii z ponad 100 rasami psów do wyboru. 

Twój dom nabierze "zwierzęcego" wymiaru z naklejkami na ścianę, zegarami z ulubioną rasą psa przypominającym o spacerze z nim, poduszkami, plakatami i dużym wyborem tabliczek z motywem psów na drzwi wejściowe.

Oferujemy również rękodzieło dla najmłodszych miłośników zwierząt. Tutaj znajdziesz poduszki, zabawki, pluszaki, przytulanki i kołderki dla dziecka z wyrobów i tkanin bezpiecznych dla swoich najukochańszych osób.

U nas na pewno znajdziesz idealny prezent dla sympatyka zwierzaków.

Dokonując zakupów na petside.pl wspierasz nie tylko polską paltformę z rękodziełem najwyżej jakości polskich projektantów, ale również pomagasz bezdomnym zwierzętom.