Język: PL
Waluta: PLN
Dostawa do: Polska
Logowanie/Rejestracja
Pomoc

1. Czy istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z projektantem?

Do każdego zamówienia składanego w petside.pl można dołączyć swój kometarz dla danego projektanta . Służy do tego odpowiednie pole na stronie podsumowania zamówienia w koszyku płatności. Komentarz ten zostanie przesłany do sprzedającego razem z informacją o złożonym zamówieniu.

Na stronie przedmiotu oraz na stronie sklepu udostępniona została również możliwość skontaktowania się ze sprzedawcą za pomocą przycisku "Zadaj mi pytanie"/"Zadaj pytanie sprzedającemu" odnośnie sprzedawanego produktu.

2. W jaki sposób następuje zapłata? 

Płatności dokonywane są w chwili składnia zamówienia poprzez system płatności Dotpay, który obejmuje przelewy elektroniczne z większości polskich banków (natychmiastowa realizacja), a także płatność tradycyjnym przelewem po wybraniu ikony druczku bankowego na stronie Dotpay (czas realizacji do 2 dni roboczych). Zarejestrowani użytkownicy mają na wpłatę 7 dni kalendarzowych. W tym czasie zamówione produkty są dla nich zarezerwowane. Po upływie terminu płatności zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

3. Czy możliwy jest odbiór osobisty zamówienia?

Zamówień z petside.pl nie można odbierać osobiście.

4. Czy możliwa jest wysyłka za pobraniem?

W petside.pl nie ma możliwości dostarczenia zamówienia za pobraniem. 

5. W jakim czasie należy oddać produkt i na jaki adres ma on zostać wysłany?

Zwracane przedmioty należy wysłać bezpośrednio do Sprzedawcy, od których towar został zakupiony. Przedmioty nie należy wysyłać na adres siedziby firmy petside.pl.

Kupującemu przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty wykonane na specjalne zamówienie i/lub spersonalizowane na życzenie, nie podlegają zwrotowi. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania, muszą też mieć oryginalne metki i trzeba dołączyć do nich dowód zakupu (rachunek, paragon lub fakturę). O chęci zwrotu towaru należy poinformować poprzez e-mail: info@petside.pl. Do składającego wniosek o odstąpienie od umowy kupna zostanie wysłana wiadomość zwrotna z instrukcją postępowania.